Десоліс
Десоліс

натуральний рослинний препарат

нормалізує функцію
сечовивідних шляхів

Українськими вченими створено новий препарат «Десоліс» – натуральний уросептик: комплекс для зняття симптомів циститу, профілактики рецидивів інфекції сечовивідних шляхів, сечокам'яної хвороби.

Усуває хворобливе печіння

І неприємні відчуття під час сечовипускання, що супроводжують запалення сечовивідних шляхів

сприяє усуненню симптомів

Запалення при інфекції сечовивідних шляхів

попереджає рецидиви

І загострення хронічних інфекцій
сечовивідних шляхів

Нова пошта
liqpay

вартість при замовленні на сайті 650 грн.

| RU
Про Десоліс
Про Десоліс
Про Десоліс
Про Десоліс
Десоліс лого

Для лікування циститу, гострого чи хронічного, традиційно застосовуються протимікробні ліки. При сечокам'яній хворобі, щоб усунути камені у нирках, сечоводах чи сечовому міхурі, конкременти дроблять ультразвуком або лазером. І у всіх людей, котрі страждають на захворювання сечовивідних шляхів, чинником, що визначає якість життя, стає профілактика. Профілактика рецидивів хронічного циститу та пієлонефриту, профілактика повторного каменеутворення після дроблення конкрементів.

Альтернативою антибіотикам сьогодні є препарати з антимікробною дією, чий склад має натуральне чи рослинне походження.

Склад підібрано так, щоб нормалізувати стан та функцію органів сечовивідної системи у чоловіків, жінок та дітей з 12 років.

Принцип дії препарату

Науковими дослідженнями доведено властивості компонентів, котрі входять до складу «Десоліс», та їхню дію на сечову систему людини.

Усі компоненти в препараті стандартизовані, що зумовлює його ефективність при низці станів.

СКЛАД
ПРЕПАРАТУ

ВАКЦИННИЙ МАКРОКАРПОН (ЖУРАВЛИНИ) ФРУКТОВИЙ СІК СУХИЙ - 180 мг.

РЕСВЕРАТРОЛ– 250 мг (mg);

Д-МАННОЗА– 500 мг (mg);

БІКАРБОНАТ НАТРІЮ – 1750 мг (mg);

ВИННА КИСЛОТА – 500 мг (mg);

ЛИМОННА КИСЛОТА БЕЗВОДНА – 700 мг (mg);

НАТРІЮ БЕЗВОДНИЙ ЦИТРАТ – 600 мг (mg).

Десоліс

ПолІсахарид D-манноза

Науковими дослідженнями доведено, що D-манноза запобігає «прилипанню» бактерій (особливо – кишкової палички) до слизової оболонки органів сечовивідної системи.

Вона блокує відростки мікроба (фімбрії), котрими він з'єднується з епітелієм сечовивідних шляхів та мікроорганізм виводиться з організму потоком сечі. D-манноза не бере участі в метаболізмі організму людини, не впливає рівень глюкози. Служить профілактикою гострого циститу, у тому числі і посткоїтального. Підвищує ефективність медикаментозного лікування хронічного циститу чи пієлонефриту антибіотиками.

Екстракт соку журавлини (вакцинний макрокарпон) та ресвератрол –

це потужні джерела біологічно активних речовин:

Проантоціанідіни зменшують запалення, перешкоджають фіксації мікробів до слизової оболонки сечовивідних шляхів, мають антиоксидантну.

Флавоноїди підвищують розчинність мінеральних солей у сечі. Знижують рівень оксалатів, схильних до випадання осаду. Перешкоджають утворенню нерозчинних сполук фосфору та кальцію.

ecoli
ecoli

Інші компоненти (кислоти, бікарбонат натрію та цитрат натрію)

Змінюють кислотність (pH) сечі у лужний бік. Як результат:

швидко знімаються симптоми запалення (печіння та біль) у сечівнику;

підлужування сечі гальмує формування цистинових і уратних каменів. Цитрат натрію запобігає утворенню кальцієвих та фосфатних конкрементів

Цистит – причини та чинники ризику

Цистит, це гострий або хронічний процес, запалення внутрішньої оболонки сечового міхура (уротелія). За МКБ, захворюванню та його різновидам присвоєно код N30.

Найпоширеніша причина циститу – інфекція. Хвороба часто рецидивує та погіршує якість життя.

Причини циститу у жінок

Інфекційний цистит може виникнути в будь-якої людини, та частіше на неї страждають жінки: уретра, сечівник, у них короткий і широкий. По ньому бактерії безперешкодно проникають у порожнину сечового міхура і спричиняють там гостре або хронічне запалення. Нерідко зустрічається безсимптомна бактеріурія, тобто, інфекція нижніх сечових шляхів без клінічних проявів.

Найпоширеніші причини циститу – бактерії, котрі живуть у кишківника та на шкірі. У 75–95% випадків, це є кишкова паличка Escherichia coli. А потрапляють патогенні мікроорганізми до сечових шляхів, зазвичай, через недотримання правил гігієни. Нерідко це стає причиною розвитку циститу в дітей, дівчаток.

У жінок фертильного віку захворювання часто провокується статевим життям:

часта зміна партнерів

незахищений секс;

зміна виду сексу під час одного статевого акту.

Такі чинники призводять до розвитку посткоїтального циститу.

Цистит у вагітних

Захворювання порівняно часто виникає й рецидивує у вагітних на різних термінах: гормональна перебудова в організмі жінки й механічне стискання сечового міхура маткою, що росте, створюють сприятливі умови для приєднання інфекції.

Після клімаксу, на перше місце серед причин рецидивів виходять вікові гормональні зміни.

Причини циститу у чоловіків

У молодому віці, цистит у чоловічої статі виникає рідко. Зазвичай, спричиняють його специфічні збудники (трихомонади, гонококи та ін.).

Після 60 років, частота захворювання у чоловіків стає така ж, як і серед жінок. Тут основною причиною є розвиток простатиту або аденоми передміхурової залози, через що виникає застій сечі в сечовому міхурі.

Симптоми циститу

Дуже часто захворювання має гострий перебіг, і в 50 % випадків цистит набуває рецидивного характеру, стає хронічним.

Ознаки гострого циститу:

Буває біль над лобком, в зоні сечового міхура. Сеча може мутніти, у ній можуть з’являтися домішки крові. Поява кров’янистих прожилок у сечі на тлі інших симптомів запалення сечового міхура (геморагічний цистит) – ознака пошкодження уротелія.

Стан серйозний, небезпечний переходом в інтерстиціальний цистит і є приводом для термінового звернення до лікаря. При гострому циститі температура підвищується рідко, самопочуття не погіршується.

При гострому циститі температура підвищується рідко, самопочуття не погіршується. Поява лихоманки, симптомів інтоксикації, біль у попереку або затримка сечі – ознаки ускладненого процесу. Тут необхідна термінова консультація лікаря та медикаментозна терапія.

Лікування циститу

Не треба пити антибіотики, не порадившись із лікарем: кишкова паличка та інші збудники бувають стійкими до препаратів. Від такого медикаментозного лікування, організму буде сама шкода.

За діагнозу цистит, лікування підбирається з огляду на результати аналізів, вік та стан пацієнта. У терапії використовуються ліки з ряду уросептиків, антибіотики та лікарські трави.

Цистит – профілактика

Профілактика інфекції сечовивідних шляхів складається з низки нескладних правил:

Якщо захворювання набуло характеру рецидивного циститу, уникайте чинників, котрі здатні призвести до загострення циститу, дотримуйтесь заходів запобігання циститу та вживайте препарати для профілактики рецидивів.профилактики рецидивов.

Сечокам’яна хвороба: причини, чинники ризику

Крім продуктів обміну та шлаків, сеча виводить з організму ще й мінеральні солі органічних кислот: кальцієві, сечової кислоти, фосфору та інші. Всі ці речовини у здоровому організмі підтримуються в розчиненому стані завдяки ферментам і фізіологічному механізму регуляції кислотно-основного стану (pH) сечі.

У разі порушення тендітного хіміко-біологічного балансу, за наявності інфекційних агентів, розчинені солі випадають в осад, злипаються, ущільнюються. Це призводить до появи конкрементів (каменів) та розвитку сечокам'яної хвороби (уролітіазу).

У жінок, сечокам'яна хвороба виявляється втричі частіше, ніж у чоловіків.

Сечокам'яна хвороба – види

Конкременти можуть утворюватися в будь-якому відділі сечовивідних шляхів. За цією ознакою, уролітіаз ділиться на різні види:

Залежно від складу, переважання виду солей, з яких утворені камені:

Сечокам'яна хвороба – профілактика

Профілактика сечокам'яної хвороби ґрунтується на трьох принципах:

Якщо є хронічні інфекції сечовивідних шляхів (цистит, пієлонефрит), – проводити профілактику рецидивних запалень.

Причини сечокам'яної хвороби:

Інфекційне запалення у сечових шляхах: гострий цистит, пієлонефрит та хронічні форми цих захворювань.

Неінфекційні, пов'язані з умовами життя людини: жорстка вода, часте вживання жінками та чоловіками вина, спекотний клімат, надмірне споживання білка та солі.

Генетичні особливості організму. Анатомічні чи ферментні аномалії, внаслідок чого солі та мінерали не підтримуються в розчиненому вигляді, а швидко випадають в осад. Генетичні розлади спричиняють розвитку сечокам'яної хвороби навіть у дітей.

Медикаментозні конкременти, коли каміння у сечових шляхах утворюється на тлі приймання ліків. Це деякі протимікробні препарати, вітаміни.

Ще, причиною розвитку сечокам'яної хвороби бувають ситуації, коли люди терплять позиви по-маленькому. Сеча застоюється, концентрується. Виникають умови для випадання солей в осад, розвитку запалення та уролітіазу.

Сечокам'яна хвороба – симптоми та прояви

Коли починають формуватися камені в нирках, першими ознаками, симптомами сечокам'яної хвороби, буває печіння під час сечовипускання. Також може турбувати періодичний біль, що тягне, в боці – від попереку до уретри. Симптоми спричиняють кристали солей, котрі дряпають сечоводу та уретру під час природного руху сечі.

Камені у нирках, симптоми небезпеки

Беззаперечним проявом уролітіазу є ниркова колька: гострий біль у ділянці однієї з нирок. Приступ виникає, коли камінь із нирки потрапляє до сечовода і подразнює його чутливу слизову оболонку.

Як правило, люди і дізнаються, що у них сечокам'яна хвороба, коли починає нестерпно боліти в боці, і вони потрапляють із нирковою колькою до лікарні.

Це невідкладний стан, котрий може призвести до гострої затримки сечі, інтерстиціального нефриту.

Камені в сечовому міхурі довго не виявляють себе. Симптоми з'являються тоді, коли конкремент перекриває отвір сечоводу і настає гостра затримка сечі.

Кількість саше

Приймальний курс

Примітка

Гострий цистит, неускладнена інфекція сечовивідних шляхів

Від 1 до 3 саше/на день

Від 1 до 5 днів

Попередження рецидиву інфекції сечовивідних шляхів

1 саше на ніч

Від 1 до 5 днів

Використовувати якнайшвидше після провокуючого фактора

Профілактика рецидиву інфекції сечовивідних шляхів

1 саше на ніч

5 днів поспіль

1 курс на місяць протягом 3-6 місяців

Сечокам'яна хвороба: для профілактики повторного утворення/збільшення залишкових фрагментів кальцієвих конкрементів

1 саше на ніч

10 днів поспіль

1 курс на місяць протягом 3-6 місяців

Для полегшення симптомів після проходження конкрементів, після літотрипсії, після інструментальних досліджень

2 саше на добу

5 днів поспіль

Під час використання Десоліс рекомендовано вживати щонайменше 2-2,5 л води

Підпишіться на
нову інформацію

Десоліс

Не є лікарськім засобом. Перед вживанням
рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Виробник: ПрАТ «Технолог» Україна, 20300
Черкаська обл., м. Умань, вул. Стара прорізна,8

Ексклюзивний дистриб’ютор:
ТОВ «Геолік Фарм Маркетинг Груп»
Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, б.1

Тел./факс: (044) 239-26-41

Сайт: gfmg.ua