fbpx

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

При яких інфекціях можна приймати препарат Еребра®?

Еребра® ефективна при багатьох захворюваннях, що викликаються вірусами: грип і його ускладнення, парагрип, аденовірусна інфекція, вітряна віспа, оперізуючий лишай, герпетична інфекція (І і ІІ тип), цитомегаловірусна інфекція та ін.

З якого віку можна приймати Еребру®?

Еребру® дозволено для застосування у дітей з 3-х років, оскільки в більш ранньому віці діти не вміють розсмоктувати таблетки. Якщо лікар призначає Еребру® для дітей молодшого віку, то таблетку необхідно розтовкти і давати дитині у вигляді порошку.

На який день після початку захворювання необхідно починати прийом препарату Еребра®?

Починати прийом Еребри® необхідно при перших симптомах захворювання.

Чи можна приймати препарат Еребра® для профілактики грипу та ГРВІ в період епідемій?

Еребра® - ефективний препарат для профілактики грипу та ГРВІ, оскільки він захищає слизову оболонку верхніх дихальних шляхів - основних вхідних воріт для вірусу.

Дитина відвідує дитячий садок і постійно контактує з хворіють дітьми. Чи припустимо тривале застосування Еребри® з профілактичною метою?

В організованих дитячих колективах практично щомісяця відбувається зміна циркулюючого респіраторного патогена. З цієї причини багато дітей хворіють 6-10 разів на рік, складаючи групу дітей з повторними епізодами ГРВІ.

Еребра® - ефективний препарат для профілактики вірусних захворювань, оскільки він діє комплексно на всі ланки противірусного захисту та імунної відповіді. З метою профілактики вірусних захворювань в дитячому колективі препарат слід приймати 2 рази на день (зранку, по дорозі в дитячий садок та ввечері, по дорозі додому) у дозах згідно вікових рекомендацій. Прийом може тривати до 3-х тижнів. В разі необхідності, після перерви в декілька тижнів, курс профілактики можна повторити.

Еребра® - рослинний препарат, відноситься до малотоксичних речовин і не викликає змін в імунному статусі.

Чим відрізняється Еребра® від інших противірусних препаратів?

Еребра® - єдиний в Україні препарат, що окрім противірусної, імуномоделюючої, та антиоксидантної дії, виявляє антибактеріальну та протигрибкову активність. Це значно (у 3 рази) знижує ризик виникнення вторинних бактеріальних ускладнень і у багатьох випадках дозволяє уникнути прийому антибіотиків.

Запитати Задати питання