Ізогідронік лого

Препарат діє на причини нежитю

Зручний натуральний гель для тривалого зволоження слизової оболонки носа

Гель для інтраназального застосування «Ізогідронік» зволожує епітелій, відновлює функцію слизової носа в дорослих та дітей. Покращує самоочищення носових ходів від подразників, перешкоджає закріпленню вірусів, токсинів, алергенів.

Зручний натуральний гель для тривалого зволоження слизової оболонки носа

Вологий ніс - здоровий організм

А твій ніс
в порядку?

Коли Доречно Застосовувати

  1. ГРВІ

    ГРВІ

  2. ГРВІ

    Алергія

  3. ГРВІ

    Профілактика

  4. ГРВІ

    Від нежитю Краплі та спреї

  5. ГРВІ

    Дітям та вагітним

  6. ГРВІ

    Сухе повітря

  7. ГРВІ

    Подорожі

  8. ГРВІ

    Комфортний сон

Як Діє Ізогідронік

Зволожує і стимулює регенерацію слизової оболонки в порожнині носа

Усуває симптоми подразнення, запалення та набряк слизової оболонки

Ізогідронік

Попереджає сухість, подразнення, свербіння та інші неприємні відчуття в носі

Сприяє відновленнюбар'єрної функції слизовоїоболонки порожнини носа

Ізогідронік Лікує Нежить

Послаблює запалення слизової, зменшує її набряк, зміцнює бар’єрно-захисну функцію клітин

Ізогідронік

Гель містить лише натуральні компоненти

Мукоадгезивна формула геля «Ізогідронік» зв’язує його з поверхневим шаром слизової оболонки носових шляхів. Цим забезпечується тривалий захисний та відновлювальний ефекти.

Судинозвужувальні засоби

Поширені засоби, котрі використовуються проти риніту (нежиті) у дітей та дорослих – деконгестанти. Спреї та краплі на їх основі звужують судини, за цим механізмом знімають закладеність носа, але чинять негативний вплив на слизову оболонку носових шляхів.

Клінічні дослідження доводять: деконгестанти пошкоджують слизову оболонку ніздрів і носових шляхів, призводять до атрофії епітелію.

Поверхневі клітини втрачають свої вії, а слизова оболонка – здатність до самоочищення, стає пересушеною, тоншає. Атрофія також може сягати кісткових структур носа.

Застосування деконгестантів довше 10–14 днів спричиняє звикання до препаратів, що змушує використовувати їх усе частіше. І все одно, набряк слизової носа швидко повертається. Атрофія наростає, розвивається атрофічний риніт (нежить), схильний до хронічної течії.

Пересушена слизова оболонка стає легко вразливою для вірусів, бактерій, алергенів. У носових ходах дітей та дорослих утворюються сухі скоринки, виникає схильність до кровотеч, зростає загроза ускладнень: хронічних інфекцій та іншої ЛОР-патології.

«Ізогідронік» зволожує, захищає, відновлює

Гель випускається в тюбиках по 20 г зі спеціальним наконечником-аплікатором для зручного нанесення ліків на слизову оболонку носа в домашніх умовах. ЛОР-лікарі використовують просочені «Ізогідроніком» тампони після операцій на носових ходах.

Препарат діє м’яко, добре переноситься, дозволяється застосування дітям із 1 року, молодшим – після консультації лікаря.

Формула геля «Ізогідронік» створює зволожуючий шар на пересушеній, атрофованій слизовій носа, повертає її до нормального стану.
Відновлюється бар’єрна функція епітелію, регенерують війчасті клітини, котрі очищають порожнину носа від шкідливих частинок-полютантів, виводять їх назовні природним способом.

«Ізогідронік» зволожує, захищає
«Ізогідронік» зволожує, захищає

Схема лікування гелем Ізогідронік

Як правильно застосовувати «Ізогідронік»

Препарат випускається в тюбиках, котрі містять 20 г гелю. Кожен тюбик має спеціальний аплікатор, завдяки якому полегшується нанесення ліків на епітелій носових ходів.

Застосовувати гель можна дітям, починаючи від 1 року, а після консультації лікаря – і меншого віку. Адже слизова оболонка носа дітей особливо вразлива й потребує акуратного та дбайливого зволоження не менше, ніж у дорослих людей.

Аплікатор заводиться в ніздрю, легким натисканням на тюбик у порожнину носа вводиться невелика кількість препарату й наконечник виймається з порожнини носа.

Повторюємо процедуру з другим носовим ходом.

Щоби слизова оболонка носа рівномірно вкрилася гелем, треба просто стиснути та промасувати ніздрі пальцями.

Як часто застосовувати «Ізогідронік»:

Для профілактики, щоби попередити набряк слизової носа на фоні ризику запалення (епідсезон по ГРВІ, контакт з алергенами) – у кожну ніздрю 4–6 разів на день.
Щоби зменшити запалення слизової оболонки й виділення слизу, розм’якшити кірочки й запобігти їх появі, рекомендується використовувати «Ізогідронік» 2–3 рази на день в обидва носові ходи.
Нежить часто призводить до подразнення шкіри біля ніздрів, тоді на цю ділянку треба наносити гель 3–4 рази на день.
Коли риніт уже виник, гострий або хронічний, слизова оболонка носа потребує застосування «Ізогідроніка» 4–6 разів на день.
Діткам для гігієни та зволоження слизової носа

Найважливіше - здоров'я дітей

Ізогідронік для дітей кращий за краплі та спреї

Діткам для гігієни та зволоження слизової носа

Нежить у діток виникає частіше й перебігає гірше, ніж у дорослих. Причини – в анатомо-функціональних особливостях дитячого організму:

Натуральні компоненти

Гель «Ізогідронік» не звужує судини, зволожує епітелій на кілька годин та ефективно знімає набряк слизової носа, захищає ніжні клітини від атрофії та пересушування. Чи можна застосовувати «Ізогідронік» дітям?

Компоненти препарату мають природне походження:

Натуральні компоненти надають «Ізогідроніку» змогу розкрити свій потенціал у педіатрії: гель можна застосовувати дітям від 1 року, а за дозволом лікаря – і молодшим, у домашніх умовах. Як для лікування нежитю, так і з метою профілактики риніту в період заразних ГРВІ.

Натуральні компоненти
Натуральні компоненти

Необхідно обережно

ввести невелику кількість гелю в кожну носову порожнинку, притиснути ніздрі пальцями і трохи помасажувати

Для розм‘якшення корочок

та поліпшення відходження виділень застосовують 2-3 рази на добу

Для стимулювання відновлення

функції слизової оболонки при гострих та хронічних процесах можна використовувати 4-6 разів на добу

Натуральні компоненти

Як «Ізогідронік» лікує нежить у дітей

Гострий риніт у дітей часто стає хронічним саме через застосування ліків-деконгестантів. Звуження судин тимчасово усуває закладеність носа, але приносить із собою сухість

У носі в дітей утворюються кірочки, коли їх прибирати, то можна легко травмувати чутливу слизову оболонку. Тонкий епітелій легко пошкоджується, слабшає його й так неповноцінна бар’єрна функція.

Носові ходи стають уразливими перед патогенними чинниками, розвивається хронічне запалення слизової оболонки та набряк – причина неминучої закладеності носа.

Мукоадгезивний гель

«Ізогідронік» розриває це замкнене коло. Усуває не ознаки, а причини нежиті:

FAQ

Часті запитаня

Чи можна застосовувати «Ізогідронік» дітям?

Компоненти препарату мають природне походження:

  • гіалуронова кислота бере участь у формуванні епітеліальної, сполучної та нервової тканини;
  • ізотонічний розчин морської солі збагачений природними мінералами, не впливає на осмолярність тканин;
  • екстракт квіток календули чинить захисну та протизапальну дію;
  • вітамін Е – природний антиоксидант.

Натуральні компоненти надають «Ізогідроніку» змогу розкрити свій потенціал у педіатрії: гель можна застосовувати дітям від 6 місяців. Як для лікування нежитю, так і з метою профілактики риніту в період заразних ГРВІ.

Як «Ізогідронік» лікує нежить у дітей?

Гострий риніт у дітей часто стає хронічним саме через застосування ліків- деконгестантів. Звуження судин тимчасово усуває закладеність носа, але приносить із собою сухість.

У носі в дітей утворюються кірочки, коли їх прибирати, то можна легко травмувати чутливу слизову оболонку. Тонкий епітелій легко пошкоджується, слабшає його й так неповноцінна бар’єрна функція. Носові ходи стають уразливими перед патогенними чинниками, розвивається хронічне запалення слизової оболонки та причина неминучої закладеності носа.

Мукоадгезивний гель «Ізогідронік» розриває це замкнене коло. Усуває не ознаки, а причини нежиті:

  • не звужує судини, не сушить слизову;
  • нормалізує вироблення слизу, захищає епітелій носа від висушування, покращує регенерацію та захисні властивості клітин;
  • очищає носові ходи, а завдяки ослабленню запалення – зменшує набряк та відновлює носове дихання;
  • розм’якшує кірочки та запобігає утворенню нових в носику дитини;
  • посилює функцію захисту слизової від інфекційних агентів та алергенів;
  • не містить ефірних олій, консервантів та інших речовин, здатних спричинити алергічні реакції або бронхоспазм.

«Ізогідронік» нейтральний, не подразнює тканини. Ліки добре переносяться дітьми, котрі легко погоджуються на аплікації гелю в ніздрі для лікування нежитю в домашніх умовах.

Як правильно застосовувати «Ізогідронік»?

Препарат випускається в тюбиках, котрі містять 20 г гелю. Кожен тюбик має спеціальний аплікатор, завдяки якому полегшується нанесення ліків на епітелійносових ходів.

Застосовувати гель можна дітям, починаючи від 6 місяців. Адже слизова оболонка носа дітей особливо вразлива й потребує акуратного та дбайливого зволоження не людей.

Аплікатор заводиться в ніздрю, легким натисканням на тюбик у порожнину носа вводиться невелика кількість препарату й наконечник виймається з порожнини носа. Повторюємо процедуру з другим носовим ходом. Щоби слизова оболонка носа рівномірно вкрилася гелем, треба просто стиснути та промасувати ніздрі пальцями.

Один тюбик можна використовувати всією родиною?

Кожен член родини має мати свій власний Ізогідронік, щоб запобігти поширенню інфекції. На тюбику є місця, де кожен може написати своє ім’я.

Як часто застосовувати «Ізогідронік»?

Спосіб застосування залежить від мети:

  • Для профілактики, щоби попередити набряк слизової носа на фоні ризику запалення (епідсезон по ГРВІ, контакт з алергенами) – у кожну ніздрю 4–6 разів на день.
  • Щоби зменшити запалення слизової оболонки й виділення слизу, розм’якшити кірочки й запобігти їх появі, рекомендується використовувати «Ізогідронік» 2–3 рази на день в обидва носові ходи.
  • Нежить часто призводить до подразнення шкіри біля ніздрів, тоді на цю ділянку треба наносити гель 3–4 рази на день.
  • Коли риніт уже виник, гострий або хронічний, слизова оболонка носа потребує застосування «Ізогідроніка» 4–6 разів на день.

ЛОР-лікарі застосовують «Ізогідронік» після операцій та втручань на порожнини носа у вигляді марлевих тампонів, просочених гелем. Кратність процедур у такому разі визначає лікар.

Як довго можна використовувати «Ізогідронік»?

Зазвичай, препарат переноситься добре. «Ізогідронік» підходить для тривалого застосування в складі комплексної терапії нежитю або атрофічних станів слизової оболонки носових шляхів.

Щодо тривалості лікування, варто проконсультуватися з лікарем. В одних випадках вистачає 10–14 днів застосування «Ізогідроніка», в інших – запалення слизової оболонки потрібно лікувати 1–3 місяці.

Гель легко застосовувати в домашніх умовах. Але треба пам’ятати, що аплікатор заводиться в порожнину носа й не призначений для загального користування. Щоб уникнути перехресного інфікування, кожному пацієнту необхідно купити тюбик гелю особисто.

Чому виникає нежить?

Риніт (так медики називають нежить) вважається найпоширенішим діагнозом. З ним стикаються й діти, і дорослі. Виділення з ніздрів, подразнена від шмарклів шкіра, закладені носові ходи та необхідність дихати ротом псують життя всім людям. Так заявляє про себе набряк слизової носа – прояв запалення при нежиті.

Причин такої патології безліч:

  • вірусні та бактеріальні інфекції респіраторних шляхів;
  • алергічні стани;
  • травми чутливого епітеліального шару носових ходів;
  • вплив несприятливих чинників, таких як дим, пил, пересушене повітря вдома чи на роботі.

Чому нежить не проходить?

Неправильне лікування нежиті призводить до його хронізації

Щойно закладає ніс, ми намагаємося повернути собі здатність дихати й застосовуємо краплі чи спреї з категорії деконгестантів, котрі широко рекламуються.

Діюча речовина в більшості з них швидко звужує судини, набряк підслизового шару зменшується й ніздрі стають прохідними. Але на саму причину нежиті, такі засоби не діють. Вони не допомагають покращити мукоциліарний індекс, а навпаки: погіршують його.

Звуження судин згубне для епітелію: страждає його живлення, порушується синтез захисного слизу, гинуть і погано відновлюються війчасті клітини. Цим пояснюється короткочасний ефект таких засобів.

Згодом організм звикає до деконгестантів, і їх доводиться застосовувати все частіше. Від цього сухість слизової оболонки наростає, ніс закладає все частіше, у тому числі й вночі, страждає сон. У результаті виникає замкнене коло та розвивається атрофічний риніт. Носові ходи стають беззахисними перед інфекцією, алергенами, тканини легко травмуються та погано відновлюються.

Ще один важливий чинник, котрий люди часто ігнорують – судинозвужувальні краплі та спреї. Саме вони можуть призводити до затяжного перебігу нежиті, хоча мусили б лікувати його.

Що таке гіалуронова кислота і як вона діє на слизову носа?

Природний полісахарид, котрий бере участь у побудові тканин людини. Це компонент зв’язує молекули води, утворюючи гелеподібну сполуку й надає «Ізогідроніку» зволожувальні властивості.

Гіалуронова кислота синтезується здоровими клітинами епітелію порожнини носа. Вона стимулює механізм мукоциліарного кліренсу, нормалізує судинні рефлекси, знижує активність запалення, допомагає регенерації тканин. На тлі нежитю, пересушеності повітря чи дії деконгестантів, її синтез слабшає.

Насичуючи порожнини носа гіалуроновою кислотою, «Ізогідронік» відновлює природні механізми захисту епітелію. Слизова оболонка носа добре зволожується, зменшується запалення й супутній їй набряк.

Як діє Ізотонічний розчин морської солі?

Збагачує гель вологою, мінералами та мікроелементами. Зв’язується з молекулами гіалуронової кислоти, завдяки чому затримується на тканинах порожнини носа й не змивається, на відміну від рідин для промивання ніздрів.

Завдяки ізотонічній (природній для людини) осмолярності – захищає епітелій від набряку та пересушеності. Допомагає розм’якшити кірочки в носі та запобігає їх появі.

Як діє екстракт квіток календули?

Календула (Calendula officinalis) насичує «Ізогідронік» цілим комплексом біологічно активних фітокомпонентів:

  • тритерпенові спирти;
  • сапоніни;
  • флавоноїди;
  • каротиноїди;
  • ліпіди;
  • ізорамнетин;
  • рутин;
  • кверцетин.

Календула має доведену протизапальну та протимікробну дію, знімає запалення. Екстракт нормалізує синтез колагенових волокон, покращує загоювання тканин та захищає від формування рубців після травм чи операцій на порожнині носа. Препарати на основі календули безпечні та широко використовуються в домашніх умовах у дітей та дорослих.

Що таке Токоферол?

Токоферол (вітамін Е)

Відомий доведеними антиоксидантними та мембраностабілізуючими ефектами. Зменшує запалення, підвищує стійкість епітеліальних клітин до пошкоджувальних чинників. Клінічні дослідження довели, що місцеве застосування вітаміну Е у формі токоферолу ацетату відновлює мукоциліарний кліренс. Поліпшується функція війчастих клітин, котрі виводять із порожнини носа частинки диму, пил, мікроорганізмів та алергени. Слизова оболонка носа відновлюється, навіть якщо була пошкоджена внаслідок хронічного атрофічного риніту.

ГРВІ та «Ізогідронік»

Слизова носа має бути бар’єром для респіраторних вірусів і вона ж є їх першою мішенню. Збудники потрапляють на епітелій порожнини носа, проникають у клітини та в них розмножуються, порушують функцію, руйнують.

У списку заразних ГРВІ:

«Ізогідронік» зволожує, захищає
«Ізогідронік» зволожує, захищає
при алергії, для пом’якшення дії деконгестантів або впливу диму
Інфекційний нежить

У носових ходах виникає запалення, у підслизовому шарі – набряк, котрий і спричиняє закладеність носа. Поверхневі клітини епітелію, вкриті віями для виведення шкідливих речовин із ніздрів, втрачають свою функцію.

Вірусне запалення не минає безслідно: через сильний набряк порушується трофіка, живлення епітелію носових ходів. Як наслідок, слизова оболонка носа стоншується, атрофується й пересихає. Сухість у носі залишається навіть через кілька тижнів після ГРВІ.

Носові ходи стають вразливими для іншої, бактеріальної флори. Приєднання бактерій затягує запалення й може призводити до хронізації нежиті, атрофічного риніту. Мукоадгезивна формула геля «Ізогідронік» зв’язує його з поверхневим шаром слизової оболонки носових шляхів. Цим забезпечується тривалий захисний та відновлювальний ефекти.

«Ізогідронік» подолає алергію

Алергічний нежить

Організм окремих людей сприймає деякі речовини як сильні подразники. Потрапивши на слизову оболонку носа й подолавши бар’єр зі слизу (якщо він є), вони спричиняють бурхливу імунну реакцію, асептичне запалення.

У людей, чутливих до алергенів, прояви будуть аналогічні нежитю: набряк підслизового шару, закладеність носа. Причина цього не інфекція, а зовнішні чинники, наприклад, вплив пилка рослин. Але результат той же: сухість, атрофія та вразливість епітелію порожнини носа.

Формула геля «Ізогідронік» створює зволожуючий шар на пересушеній, атрофованій слизовій носа, повертає її до нормального стану.Відновлюється бар’єрна функція епітелію, регенерують війчасті клітини, котрі очищають порожнину носа від шкідливих частинок-полютантів, виводять їх назовні природним способом.

«Ізогідронік» для профілактики респіраторних інфекцій та алергій

Алергічний нежить

Застосування геля не тільки чинить лікувальну дію щодо нежитю. «Ізогідронік» допомагає відновитися шару війчастих клітин і сприяє поліпшенню мукоциліарного кліренсу. Так зміцнюється бар’єрна роль слизової оболонки носових шляхів.

Полютанти, алергени та патогенні мікроорганізми «в’язнуть» у поверхневому шарі вологого слизу й потім виводяться фізіологічним шляхом.

«Ізогідронік» оздоровлює слизові носа. Ніздрі дихають, потреба застосовувати деконгестанти відпадає, захист організму від респіраторних вірусів, полютантів та алергенів зміцнюється.

Судинозвужувальні засоби не лікують нежить

Поширені засоби, котрі використовуються проти риніту (нежиті) у дітей та дорослих – деконгестанти. Спреї та краплі на їх основі звужують судини, за цим механізмом знімають закладеність носа, але чинять негативний вплив на слизову оболонку носових шляхів.

Клінічні дослідження доводять: деконгестанти пошкоджують слизову оболонку ніздрів і носових шляхів, призводять до атрофії епітелію. Поверхневі клітини втрачають свої вії, а слизова оболонка – здатність до самоочищення, стає пересушеною, тоншає. Атрофія також може сягати кісткових структур носа.

Застосування деконгестантів довше 10–14 днів спричиняє звикання до препаратів, що змушує використовувати їх усе частіше. І все одно, набряк слизової носа швидко повертається. Атрофія наростає, розвивається атрофічний риніт (нежить), схильний до хронічної течії.

Пересушена слизова оболонка стає легко вразливою для вірусів, бактерій, алергенів. У носових ходах дітей та дорослих утворюються сухі скоринки, виникає схильність до кровотеч, зростає загроза ускладнень: хронічних інфекцій та іншої ЛОР-патології.

«Ізогідронік» діє на причини нежиті

Гель для інтраназального застосування «Ізогідронік» зволожує епітелій, відновлює функцію слизової носа в дорослих та дітей. Покращує самоочищення носових ходів від подразників, перешкоджає закріпленню (адгезії) вірусів, токсинів, алергенів. «Ізогідронік» послаблює запалення слизової зменшує її набряк, зміцнює

Жіноче здоров'я та безпека

Здоров'я для вас та вашої дитини

Ізогідронік безпечний під час вагітності

У період вагітності жінки дуже часто стикаються з проблемами, пов’язаними зі змінами у роботі слизової оболонки носової порожнини (свербіння, печіння, запалення, набряк).

Це відбувається через гормональні зміни: підвищення кількості прогестерону в організмі жінки призводить до затримки рідини та збільшення об'єму циркулюючої крові. Естроген сприяє потовщенню всіх слизових оболонок організму. Слизова оболонка носа не виняток - вона стає повнокровною, набряклою, і ширина носового ходу звужується. Тому навіть незначна сухість чи роздратування, зумовлені забрудненим повітрям можуть бути дуже відчутними і викликати сильний дискомфорт. Виникає питання: «як позбутися всіх цих небажаних симптомів і бути впевненими в безпеці плода?»

Лікарі не рекомендують вживати навіть безрецептурні ліки під час вагітності без попередньої консультації, тому що їх компоненти можуть бути небезпечними для майбутнього малюка. Необхідно бути особливо обережними з прийомом ліків у перші 12 тижнів (перший триместр), адже саме в цей період починає битися серце плода, формуються внутрішні органи, розвивається нервова система і плід починає рухатися. Недарма перший триместр вважається найбільш чутливим періодом вагітності. Саме тому надзвичайно важливо обрати ефективний препарат, який не зашкодить здоров’ю майбутньої матері та дитини.

Одна з основних складових гелю «Ізогідронік» – гіалуронова кислота, яка є фізіологічним компонентом слизової оболонки.

У тілі людини міститься приблизно 15 г сухої маси гіалуронової кислоти. Вона має властивості утримання вологи, що робить її ідеальним засобом для зволоження сухих тканин носової порожнини. Оскільки гіалуронова кислота вже присутня в організмі матері (в складі сполучної, епітеліальної і нервової тканин) – її використання не має жодного негативного впливу на розвиток плода.

До складу геля Ізогідронік також входять інші натуральні компоненти, безпечні для матері і дитини:

Ізотонічний розчин морської солі завдяки вмісту йоду та природних мікроелементів має таку дію:

Відвар календули чинить протизапальну, антисептичну та ранозагоювальну дію;

Вітамін Е (токоферол) при зовнішньому застосуванні

Завдяки натуральному і безпечному складу, а також високій ефективності гель «Ізогідронік» є найкращим вибором для вагітних жінок при ГРВІ, проявах алергії, а також для профілактики простудних захворювань.

Сухе повітря

Закладеність носа – симптом риніту, відомий усім. Асоціюється з алергією та ГРВІ, але це не єдині причини, що призводять до запалення слизової оболонки носових ходів. Часто люди самі створюють умови, через які нежить залишається з ними на місяці та роки, а ніс не дихає навіть після застосування поширених ліків.

Важливою є вологість повітря. Опалення та кондиціонери приводять до сухості повітря в приміщенні.

Також риніт можуть спричиняти домішки в повітрі: тютюновий дим, промислові аерозолі, пил. Домішки в повітрі та нестача вологи пересушують слизову оболонку носових шляхів, порушують роботу війчастих клітин та синтез захисного слизу.

Сильно погіршується мукоциліарний кліренс – захисний механізм, завдяки якому війчасті клітини виводять патогени з носа разом зі слизом.

Як наслідок, виникає набряк та закладає ніс. Суха слизова оболонка носа втрачає здатність протистояти адгезії збудників інфекційного риніту та алергенів. Виправити ситуацію може допомогти «Ізогідронік»: слизова оболонка носа потребує зволоження, тоді вона здорова і виконує всі свої функції.

«Ізогідронік» – незамінний помічник під час подорожі

Подорож повністю у ваших руках

Кожен політ на літаку, чи тривала подорож потягом – справжнє випробування для організму, під час якого наше тіло зазнає відчутних змін. Тривале перебування в салоні транспортного засобу може викликати реакції на рівні різних систем, включаючи дихальну та кровоносну системи.

Збільшення глибини та частоти дихання

Під час польоту атмосферний тиск у салоні літака знижується, а кисню стає менше. Зазначені зміни зумовлюють зменшення концентрації кисню в крові, його вміст може знизитися на 6-25%. Для відновлення рівноваги наш організм застосовує компенсаторні реакції: дихання стає глибшим та частішим, а серцебиття прискорюється. Це спричиняє сухість слизової оболонки носа, впоратися з якою допоможе зволожуючий гель «Ізогідронік».

Небезпека сухого повітря для здоров’я людини

Повітря в літаку на 50% складається з «нового», яке береться ззовні, а інші 50% використовуються повторно. Температура за бортом літака може становити до - 40 °C. Повітря, що надходить ззовні, пропускається через спеціальні фільтри, а також зазнає нагрівання і повторного охолодження. Ці процеси зменшують вміст вологи до 10-15%. Подібні показники спостерігаються і в потягах. Для порівняння: рівень вологості в пустелі Сахара становить 25%, а комфортною людини вважається вологість 50-60%.

Дихання сухим повітрям протягом тривалого часу не лише приносить дискомфорт, а і становить небезпеку. Пересушена слизова оболонка втрачає свої захисні властивості (порушується мукоциліарний кліренс) і стає вразливою до збудників захворювань. В закритому просторі, такому як салон літака чи потяга, кількість патогенних мікроорганізмів в повітрі зростає в десятки разів, збільшуючи ймовірність їх попадання на слизову оболонку носа.

«Ізогідронік» - новий погляд на захист слизової оболонки носа

Зберегти властивості слизової оболонки в несприятливих умовах навколишнього середовища і захистити її від проникнення хвороботворних мікроорганізмів під час подорожі потягом чи літаком допоможе гель «Ізогідронік». Завдяки безпечним і натуральним компонентам (гіалуронова кислота, екстракт календули, вітамін Е, морська сіль) і мукоадгезивним властивостям він прилипає до поверхні слизової оболонки носа і забезпечує тривале її зволоження.

Безтурботний сон з гелем «Ізогідронік»

Існує безліч причин, які зумовлюють сухість повітря в приміщенні. Опалювальний сезон, використання кондиціонерів чи обігрівачів, спекотна суха погода – всі ці фактори призводять до пересушування слизової оболонки носа під час сну. Намагаючись компенсувати надмірну сухість слизової оболонки носа, епітеліальні клітини продукують велику кількість густого слизу, який блокує набряклі носові ходи.

Такі реакції призводять до закладеності носа і неприємного відчуття постназального затікання (стан, коли слиз з носа стікає по задній стінці горла).

Порушене носове дихання зумовлює розлади сну, що негативно впливає на якість життя – людина відчуває постійну втому і сонливість протягом дня, знижується працездатність, частішають головні болі.

Здоровий сон починається з вільного дихання Завдяки гелю «Ізогідронік»

Настав час спати, а закладений ніс чи пересушена слизова заважають вільно дихати?

«Ізогідронік» врятує нічний сон, завдяки натуральним і ефективним компонентам. До його складу входить гіалуронова кислота, екстракт календули, вітамін Е (токоферол) та ізотонічний розчин морської солі.

«Ізогідронік» допоможе позбутися від надокучливих симптомів, покращить мукоциліарний кліренс і захистить слизову оболонку носа від проникнення патогенних мікроорганізмів. А завдяки мукоадгезивним властивостям його дія триватиме довгий проміжок часу.

Дихайте вільно і спіть міцно разом з зволожуючим гелем «Ізогідронік»

Адреса

ТОВ "Геолік Фарм Маркетинг Груп", Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, б. 1.

Наш Телефон

Соціальні мережі