Лоросан лого
Лоросан

ефективно усуває
запалення та біль у ротоглотці
має приємний смак

Комплекс активних біологічних сполук

УНІКАЛЬНИЙ
АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ
СПРЕЙ
З
ЕКСТРАКТУ
КВІТІВ
СОНЯШНИКА

Лікарська форма у вигляді оромукозного спрею забезпечує адгезію активної лікарської речовини до слизової оболонки ротової порожнини та горла та підвищує ефективність дії препарату.

  • чинить антибактеріальну дію, зокрема на St. Aureus
  • пригнічує вірус везикулярного стоматиту (enterovirus)
  • чинить знеболювальну та протиподразнювальну дії
  • виказує виражену протинабрякову та протизапальну дії
  • чинить ранозагоювальну та зволожуючу дії
  • потенціює дію антибактеріальних засобів

Тел./факс: (044)239-26-41

Сайт: gfmg.ua

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Застосовують дорослим пацієнтам

Зрошення проводять 3-4 рази на добу

Тривалість лікування залежить від інтенсивності терапії та зазвичай становить від 3 до 7 діб

Фарингіт

Фарингіт

Це гостре або хронічне запалення глотки. Лікарям-отоларингологам хвороба знайома добре, поширена серед дітей та дорослих.

Супроводжується неприємними симптомами, котрі суттєво погіршують якість життя людині. Вилікувати фарингіт у домашніх умовах допоможе оромукозний спрей для горла «Лоросан».

Причини
фарингіту

Будь мудрим зі своїм здоров'ям

Симптоми
гострого
фарингіту
та
його
лікування

Симптоми гострого вірусного фарингіту виникають через запалення слизової оболонки та лімфатичних тканин глотки.

Її епітелій набрякає, пересихає та легко подразнюється навіть повітрям при диханні. Загальне самопочуття погіршується незначно, підвищення температури, якщо і є, то до не високих показників.

Розпізнати ознаки гострого запалення глотки не важко. Найбільш поширені симптоми, котрі змушують звернутися до лікаря або шукати спосіб лікування:

Найпоширеніші причини гострого фарингіту – віруси.

Від 70 до 90 % випадків спричиняють збудники респіраторних інфекцій: грипу, парагрипу, респіраторно-синцитіальні віруси та коронавіруси.

Бактеріальний фарингіт зустрічається набагато рідше, його типова причина – стрептококи. В окремих випадках до запалення глотки призводять грибки та шкідливі фізичні чинники: забруднене повітря, куріння.

Хронічний
фарингіт

Виникає через недостатньо проліковані вірусні або бактеріальні інфекції, вплив несприятливих фізичних чинників (тютюновий дим, забруднене повітря). Залежно від виду хвороби й відрізняються її симптоми, ознаки.

Соняшники
першіння

відчуття першіння, садніння, сухості в горлі

гугнявість голосу

гугнявість голосу через запалення та набряк мигдаликів

біль у горлі

біль у горлі, який не посилюється під час ковтання їжі або води;

відчуття першіння

відчуття першіння, садніння, сухості в горлі

Лоросан ангіна

За сучасною класифікацією хвороб, ангіна – активне запалення піднебінних мигдаликів, і такий стан правильно називати гострим тонзилітом.

У більшості випадків захворювання поєднується із запаленням задньої поверхні глотки, тому часто використовується ще один термін: гострий тонзилофарингіт.

Причини
ангіни

Гострий тонзиліт (ангіна) частіше зустрічається в дитячому віці: у дітей піднебінні мигдалики багаті на імунні клітини та лімфоїдну тканину, і в них дуже охоче розвивається активне запалення.

У людей дорослих, приблизно з 35 років, кількість лімфоїдної тканини в горлі зменшується, через що піднебінні мигдалики запалюються не так яскраво.

Ангіна

Як і при фарингіті, причиною гострого тонзиліту часто стають респіраторні віруси. Збудники ті ж: грипу, парагрипу, аденовіруси та коронавіруси. З бактерій, найчастіше зустрічаються стрептококи.

На відміну від фарингіту, де віруси спричиняють до 90 % епізодів, при ангіні, бактеріальна інфекція становить приблизно 50 % випадків. І, зазвичай, це – стрептококи.

Оромукозному спрею «Лоросан» властиві противірусний та антибактеріальний ефект, що дає змогу застосовувати його для лікування ангіни та інфекцій горла будь-якого виду.

Спрей
«Лоросан»
у
лікуванні
ангіни

Застосовувати антибіотики, щойно починає боліти горло або виникає біль під час ковтання, – недоцільно й хибно. Єдиний варіант, коли такі ліки потрібні, це – стрептококова ангіна.

Діагноз підтверджується в лікарні спеціальними тестами, після чого призначається системний прийом антибактеріальних препаратів.

Не нехтуйте своїм здоров'ям

Симптоми
ангіни,
лікування

Ознаки гострого тонзиліту в дорослих чоловіків, жінок та дітей схожі. Симптоми з боку горла з’являються через активне запалення, властиве стрептококовій ангіні:

  • гострий початок із лихоманкою до 38,5–40 °C;
  • біль у горлі, який значно посилюється під час ковтання;
  • видиме почервоніння горла, піднебінних дужок, з-за яких виступають збільшені мигдалики;
  • загальна слабкість, нездужання;
  • головні та суглобові болі;
  • збільшуються лімфовузли під нижньою щелепою.

Мигдалики можуть бути просто червоними (катаральне запалення) або вкриті нальотом із гноєм (гнійна ангіна).

З усім тим, будь-який вид ангіни чи гострого тонзиліту потребує місцевого лікування. При цьому мають на меті:

  • послабити запалення в горлі;
  • зменшити біль;
  • зняти набряк мигдаликів;
  • прискорити одужання;
  • запобігти ускладненням.

Оромукозний спрей «Лоросан» дає змогу вирішити всі ці питання. Екстракт із квіток соняшника утворює на слизовій поверхні горла захисну плівку, котра не змивається слиною.

Цей тонкий шар цілющого екстракту заспокоює запалення, захищає від прогресування інфекції.

Описані симптоми однозначно потребують звернення до лікаря. А поки такої нагоди не випало, то з першої години хвороби треба розпочати місцеве лікування: бризкати в горло спрей «Лоросан», котрий допомагає зняти запалення й полегшує перебіг ангіни.

Бувають гострі тонзиліти, котрі мають не так яскраво виражені симптоми:

  • Симптом

    біль слабший

  • Симптом

    горло більше першить ніж болить

  • Симптом

    температура не піднімається вище 38 °C

  • Симптом

    загальний стан та самопочуття залишаються нормальними

Як працює

«Лоросан»
для

лікування
запаленого
горла

Твоє здоров'я сьогодні

Коли
варто
застосовувати
«Лоросан»

Виробник рекомендує застосовувати оромукозний спрей «Лоросан» у разі появи симптомів гострого запалення верхніх дихальних шляхів:

  • фарингіт – це першіння, садніння в горлі;
  • ларингіт – це дзвінкий кашель, сиплий голос або його зникнення;
  • ангіна – це біль під час ковтання, підвищення температури.

Кожне з перерахованих захворювань потребує місцевого лікування на додачу до системної терапії, або без неї.

Фарингіт, ангіна, ларингіт – це гострі інфекційні захворювання респіраторних шляхів, котрі стають особливо поширеними з настанням холодної пори року. У них спільна причина: вірусне або бактеріальне запалення горла.


Спільним також буде принцип лікування: місцева терапія. Оромукозний спрей «Лоросан» ефективно знімає запалення, заспокоює слизову оболонку горла та ротової порожнини.


Основа спрею – екстракт квіток соняшнику (Helianthus annuus L) – бореться зі збудниками, прискорює одужання, захищає від переходу захворювання в хронічну форму.

Лікувальні компоненти оромукозного спрея «Лоросан» зв’язуються з молекулами муцину на слизових оболонках рота та горла.



Утворюється захисний шар, насичений флавоноїдами, антоціанами та сапонінами. Цей покрив слиною одразу не змивається, та забезпечує тривалу цілющу дію фітокомпонентів екстракту квіток соняшника.

Препарат «Лоросан» також можна застосовувати для профілактики везикулярного стоматиту дорослим. Спрей допоможе відновитися слизовій оболонці ротової порожнини від мікротравм, наприклад, після стоматологічних процедур.

Коли варто застосовувати«Лоросан»
  • Флавоноїди β-каротин і крипоксантин чинять антиоксидантну, мембраностабілізуючу дію, послаблюють запалення;
  • Антоціани ціанідин та ціантидин гальмують виділення медіаторів запалення. Завдяки цьому зменшується набряк, горло менше болить;
  • Сапоніни – сесквітерпенові лактони й геліантозиди A, B, C, D, H. Геліантозиди мають протимікробні властивості, згубні до кишкової палички, стафілококів, стрептококів, респіраторних вірусів
  • Сесквітерпенові лактони порушують утворення бактеріальної плівки й посилюють дію антимікробних ліків.

Кожен із компонентів лікарського спрею «Лоросан» є сумішшю рослинних активних речовин, де фітоактивні сполуки підсилюють одна одну.

Формула основи спрея забезпечує мукоадгезивність «Лоросана».

Якщо спреєм бризкати на запалені слизові оболонки, то мікрокраплі з ними злипаються, розчиняються у зовнішньому шарі муцину. Завдяки цьому забезпечується швидкий та тривалий, до кількох годин, час дії кожної дози ліків.

Чому варто застосовувати «Лоросан»

Активні компоненти спрею подаровані природою. Це надає їм трав’яний, природний смак. котрий не спричиняє відрази. До того ж екстракт квіток соняшника має низку й інших переваг:

  • демонструє противірусну дію;
  • чинить бактеріостатичний ефект;
  • має ранозагоювальні властивості;
  • помірною мірою знеболює запалені слизові оболонки;
  • знімає подразнення глотки та покращує якість життя;
  • не чинить шкідливого впливу на природну флору рота та дихальних шляхів;
  • підходить для лікування гострих або хронічних респіраторних інфекцій горла в домашніх умовах;
  • тривалий час тримається на слизовій оболонці.

Ліки виготовлені з натуральної сировини, гарно переносяться. Іноді після зрошення горла може виникати короткочасне відчуття печіння в глотці. У таких випадках не варто припиняти лікування «Лоросаном».

На швидкість реакції «Лоросан» не впливає, отже, водіям можна лікувати ним хворе горло. Ліки не шкодять у разі проковтування: натуральні компоненти не шкідливі для організму людини. Основа не містить подразнювальних речовин.

Інструкція виробника не рекомендує застосовувати «Лоросан» для лікування інфекцій горла дітям та жінкам у стані вагітності, або котрі годують груддю. Не можна виключати розвиток алергічних реакцій, тому перший раз, бризкати в горло «Лоросан», краще після консультації з лікарем.

Схема
лікування

респіраторних
інфекцій

«Лоросаном»

Екстракт квіток соняшнику – безпечні та ефективні ліки проти інфекцій горла, є основою оромукозного спрея «Лоросан».Препарат застосовується для лікування гострого фарингіту, ларингіту, ангіни та інших респіраторних інфекцій у дорослих людей.

Препарат застосовується для лікування гострого фарингіту, ларингіту, ангіни та інших респіраторних інфекцій у дорослих людей.

Також використовується для профілактики загострень при хронічних респіраторних процесах. Препарат не рецептурний, придбати в аптеках можна вільно.

Лоросан

Як
користуватися
спреєм
«Лоросан»

Насос-дозатор

Випускається у флаконах із насосом-дозатором, котрий при натисканні розпорошує засіб у вигляді дрібнодисперсного спрея.

Найдрібніші краплі препарата рівномірно розподіляються по слизовій оболонці рота, горла та носоглотки, створюють тонкий шар, насичений цілющими компонентами.

Струсити препарат

Перед використанням флакон із препаратом треба струшувати приблизно 60 секунд. Після чого кілька разів натискають на насадку, поки з отвору розпилювача не з’явиться дисперсний струмінь. Це означає, що «Лоросан» готовий до застосування.

Що робити

Розпилювач спрямовують так, щоби дисперсний струмінь переважно потрапив на запалені ділянки горла. Потім потрібно впродовж 1–2 секунд кілька разів натиснути на насадку, щоби струмінь ліків потрапив на слизові оболонки.

Як
довго
можна
застосовувати

«Лоросан»
для
лікування

3 – 4 рази на день

Бризкати засіб на запалене горло потрібно 3 – 4 рази на день. Бажано робити це після їжі, а перед зрошенням прополоскати рот і горло теплою, трохи підсоленою водою (ізотонічний розчин солі).

від 3 до 7 днів

Тривалість курсу лікування залежить від інтенсивності запалення. У середньому, застосовувати «Лоросан» доводиться від 3 до 7 діб. У разі необхідності, лікар може призначити більш тривалий курс.

3 – 4 дня

При легких вірусних інфекціях буває достатньо 3 – 4 дні, щоби симптоми захворювання відступили.

з моменту появи хвороби

Якщо в людини гострий тонзиліт (ангіна), то спрей потрібно бризкати з моменту появи перших ознак хвороби, й показатися лікарю.

Адже ангіна буває стрептококовою або стафілококовою, у такому випадку лікар може призначити додаткове медикаментозне лікування, антибіотики.

7 днів, по 3 – 4 зрошення на день

Коли в дорослої людини зник голос або виникло першіння в горлі, використовувати «Лоросан» можна до 7 днів, по 3 – 4 зрошення на день.
Якщо симптоми після тижня лікування в домашніх умовах не зникли, потрібно обов’язково звернутися до лікаря для дообстеження та уточнення діагнозу.

Відгуки

ірина

Я сиджу вдома з дитиною, лише виходжу на прогулянки і там, мабуть, застудилась. Коли у мене запершило в горлі, звернулася до аптеки і мені там порадили “Лоросан”. Тричі на день, як рекомендує інструкція.

Жодних інших таблеток та антибіотиків не приймала, лікувалась в домашніх умовах. Вже на другий день нав’язливий симптом зменшився, а впродовж тижня горло перестало турбувати взагалі.

Валерій

Працюю у запиленому цеху. Горло часто першить і саднить, періодично симптоми то зменшуються, то посилюються. Роботу міняти не хочу.

Лікарі кажуть, що маю хронічний фарингіт, і сімейний порадив мені застосовувати “Лоросан” тиждень, а потім робити перерву кілька днів. Ефект не те що б приголомшив (бо роботу у запилених умовах я не змінив), але відчув полегшення з першого дня. Бризкаю тричі на день і радію спокою у горлі.

Наталя

Часто, майже щороку хворію на ангіну, бо робота на свіжому повітрі. Зазвичай лікар призначав антибіотики та полоскання. Але цієї зими порадила ще й “Лоросан”.

Що скажу: препарат діє. Біль в горлі слабшає вже після першого бризкання. Порадувало те, що тривалість лікарняного була не 10 днів, як раніше, а тиждень. Одужала швидше, за що дякую “Лоросану” і лікарю, котрий мені його порадив.